STREFA NATRYSKÓW

LODOWY MASAŻ

Wyśmienitym efektem, po wyjściu z gorącej sauny mocno stymulującym krążenie krwi jest nacieranie ciała lodem wydobywającym się z Paszczy Lwa. Daje to bardzo przyjemne oraz pobudzające uczucie. Naprzemienne przegrzewanie i schładzanie naszego organizmu między kolejnymi etapami w gorącym powietrzu sauny lub łaźni parowej ma dodatkowo duże działanie lecznicze.

 

NATRYSK WRAŻEŃ

Oprócz Natrysku Saturna możemy zaproponować państwu Natrysk Wrażeń, czyli połączenie strumieni wody przemiennie ciepłej i zimnej z efektami świetlnymi . Warto schłodzić ciało pod strumieniami deszczu arktycznego, ogrzać deszczem tropikalnym lub lekką jak mgła bryzą. Natrysk Wrażeń ma zróżnicowaną temperaturę wody od 20 do 40 st., co działa jak terapia biczem szkockim. Płaska deszczownica dzięki specjalnej konstrukcji pozwala uzyskać różne rodzaje strumieni.
Dodatkowo wrażenia te potęgowane są poprzez dysze boczne masujące całe ciało, a wypływające z nich strumienie wody ujędrniają skórę , pobudzają krążenie i odprężają. Punkty świetlne, w ciepłej tonacji kolorystycznej pogłębiają spokój i relaks. Kolorowe światło wypełnia całą przestrzeń wokół natrysku dając przepiękny efekt, a ich harmonia ma uspokajający wpływ na układ nerwowy.

 

NATRYSK NEPTUNA

To natrysk składający się z różnych form strumieni wody o temperaturze, którą sami regulujemy . Jeden z nich to natrysk wielkopłaszczyznowy okrywający całe ciało. Drugi to silny strumień kaskadowy , który dużą strugą spada prosto na kręgosłup, mocno masując i wspomagając przy tym krążenie. Trzeci rodzaj to delikatne strumienie wydobywające się z czterech dysz bocznych, masujące ciało od ramion po kolana. Tak zróżnicowane formy natrysku zwiększają efekty relaksu , odprężenia , hartowania ciała i skóry.

 

KUBEŁ ZIMNYCH WRAŻEŃ

Dodatkową atrakcją jest prysznic kubełkowy, czyli samonapełniające się zimną wodą wiadro. Jest to szybki i mocny strumień zimnej wody, która przelewa się , masuje plecy, doskonale wzmacnia, przyspiesza pracę tętniczo-żylną oraz orzeźwia ciało i umysł.