POWER BIKE

Intensywny trening na rowerach stacjonarnych w rytm energetyzującej muzyki nastawiony na rozpędzenie metabolizmu, który jak wiemy wraz z wiekiem coraz bardziej ulega spowolnieniu. Szybki metabolizm to szybsze spalanie tkanki tłuszczowej, co przekłada się na osiągnięcie i utrzymanie szczupłej sylwetki.

POWER BIKE to połączenie pracy zarówno nad ciałem jak i umysłem. Koncentracja nad stroną psychiczną wysiłku pomaga utrzymać narzucone przez trenera obciążenie w optymalnym tempie iw określonym czasie. Dzięki tym trzem parametrom (OTC) osoby trenujące osiągają zakres tętna, który jest wyznacznikiem efektywnego spalania tkanki tłuszczowej, wzrostu wydolności organizmu i szybszej regeneracji powysiłkowej.

POWER BIKE to trening z sercem i dla serca. Regularna praca na rowerze z obciążeniem dodatkowo wpływa na rzeźbę mięśni ud, łydek, pochłania centymetry w pasie i gwarantuje ładną pupę. Paradoksem tych zajęć jest to, że mimo swej intensywności dają przyjemne zmęczenie, niesamowity przypływ energii, a przede wszystkim uczucie lekkości i zadowolenia. Uwaga! Są zaraźliwe ;-)