INSTRUKTORZY FITNESS

 

RENATA MIELCZARSKA
Stanowisko: instruktor fitness

 

Ze sportem związana jestem od wielu, wielu lat. Pływanie, biegi, czy taniec zawsze były mi bliskie, jednak prawdziwą pasją okazał się fitness. I tak już jest od 11 lat. Ukończony Kurs Instruktora Sportu oraz liczne szkolenia pozwoliły mi w profesjonalny sposób zarażać innych swoją największą pasją i prowadzić zajęcia w wielu Częstochowskich klubach fitness. Jestem wierną zwolenniczką ćwiczeń kształtujących i wzmacniających, kładę duży nacisk na prawidłową technikę i precyzję wykonania każdego ćwiczenia. Największą satysfakcję daje mi zadowolenie i uśmiech uczestników zajęć, a także widoczna poprawa ich formy, kondycji i samopoczucia. Prowadzę zajęcia kształtujące ABT, wzmacniające TBC oraz choreograficzne STEP i FAT BURNING. Zapraszam wszystkich do wspólnej zabawy!

 

MAGDA KOKOT
Stanowisko: instruktor fitness

 

Moją największą pasją jest taniec! Jako dziecko tańczyłam przez 12 lat w dziecięcym zespole tanecznym. Postanowiłam zarażać swoją pasją innych jako instruktor tańca współczesnego, zdobywając dyplom w Centrum Tańca i Sztuki im. Janiny Strzembosz w Krakowie. Od 7 lat jestem instruktorem tańca i Kierownikiem Artystycznym Dziecięcego Zespołu Tanecznego "KONTRA". Praca z dziećmi daje mi niezwykle dużo radości i satysfakcji. Zajęcia fitness prowadzę od 15 lat. W 1999 r zdobyłam uprawnienia państwowe Instruktora Rekreacji Ruchowej ze Specjalnością Fitness. Uwielbiam zajęcia choreograficzne Dance, Step . Prowadzę również zajęcia wzmacniające ABT, TBC, FiT BaLL itp. Przez dwa sezony miałam przyjemność współpracować, jako trener fitnessu , z częstochowską drużyną siatkarską AZS Częstochowa. Podczas zajęć najbardziej cenię sobie przyjemną atmosferę, dobrą zabawę oraz pozytywną energię!

 

zdjęc

treść kontene

 

AGNIESZKA URODA-HAMPELSKA
Stanowisko: instruktor fitness i Indoor Cycling

 

Fitness zajmuje ważne miejsce w moim życiu, jest nie tylko moim zawodem ale ogromną pasją, to odkrywanie wciąż czegoś nowego. Wierzę, że wysiłek fizyczny uczy wytrwałości w dążeniu do celu i pomaga w pokonywaniu własnych słabości. Praca nad własnym ciałem buduje charakter i daje ogromną ilość pozytywnych endorfin. Na moich zajęciach ważne jest nie tylko zmęczenie, ale przede wszystkim pozytywna energia, uśmiech i zaangażowanie całej grupy. Dbam o technikę, bezpieczeństwo, a ćwicząc ze mną szybko poczujesz efekty wysiłku. Dużo wymagam od siebie i od innych, a praca z ludźmi daje mi ogromną satysfakcję. Z wykształcenia jestem mgr fizjoterapii, w 2000 r. ukończyłam studia dzienne na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, w 1999 r. zdobyłam uprawnienia państwowe Instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness w różnych formach gimnastyki. Z pasją oddaję się wielu dyscyplinom sportowym jak rower górski, chodzenie po górach, narty, snowboard. Jako sportowiec i zwolennik tzw. „czucia się dobrze w swoim ciele” wiem jak ważny jest wysiłek fizyczny i racjonalne odżywianie odpowiednio dopasowane do aktywności człowieka, dlatego w 2013 r. ukończyłam studia podyplomowe z zakresu dietetyki i poradnictwa żywieniowego. Jestem certyfikowanym instruktorem TRX, Tomahawk Indoor Cycling Lic.B, ukończyłam cykl szkoleń Nike Fitness Education, Profi Fitness School, IFAA, Inka Szymański Fitness School (ISFS), gdzie zdobyłam prestiżowy tytuł APF INSTRUKTOR. Największą satysfakcję czerpię z treningów o dużej intensywności, o czym można się przekonać podczas zajęć Indoor Cycling i Cross Training. Specjalizuję się w zajęciach choreograficznych na stepie, wzmacniających jak: BS, TBC, ABT, Cross Training, Perfect Body, Magic Bar (zajęcia ze sztangą), BOSU, fitball i ovoball.

 
 
 
  

 

KASIA JAWORSKA
Stanowisko: instruktor fitness

Fizjoterapeutka - absolwentka Warszawskiej AWF, instruktorka fitness, Zumba fitness, a także trenerka personalna. Jej wielką pasją jest muzyka i taniec. Na swoich zajęciach wspiera i motywuje - zarówno dzieci, jak i dorosłych - korzystając z fachowej wiedzy, doświadczenia oraz przekazując duuużą dawkę skoncentrowanej pozytywnej energii. 

  

 

Katarzyna Jaworska - fizjoterapeutka - absolwentka Warszawskiej AWF, instruktorka fitness, Zumba fitness, a także trenerka personalna. Jej wielką pasją jest muzyka i taniec. Na swoich zajęciach wspiera i motywuje - zarówno dzieci, jak i dorosłych - korzystając z fachowej wiedzy, doświadczenia oraz przekazując duuużą dawkę skoncentrowanej pozytywnej energii. 

 

BARBARA SEWERYN
Stanowisko: instruktor pilates i zdrowy kręgosłup

 

Od 10 lat pracuję jako instruktor fitness i gimnastyki korekcyjnej. W 2004r. ukończyłam Studia Podyplomowe Gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej na AWF Katowice, a w 2005r. kurs instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness również na tej uczelni. Od lat pasjonuje mnie technika ćwiczeń Pilates, (która uczy poznania i pracy nad własnym ciałem), oraz wszelkiego rodzaju formy pro-zdrowotne zajęć, dlatego głównie w tym kierunku pogłębiałam swoją wiedzę (warsztaty „Pilates. Stopień I” i „Advanced Pilates” Instytut Pilatesa w Polsce, W-wa 2005 i 6r., Certyfikat Pilates Matwork I; Pilates Institute, Open Mind Helth&Fitness Idea, 2008, OM Warsztaty prozdrowotne; Szczecin, 2008). Oprócz form pro-zdrowotnych prowadzę również inne klasyczne zajęcia fitness ( BS, TBC, ABT, Body Ball, Bosu). Moim priorytetem jest świadomość i bezpieczeństwo klientów.

 
 

AGNIESZKA KUPCZAK
Stanowisko: instruktor ZUMBY

 

Od zawsze lubiłam tańczyć, ale kiedy w moim życiu pojawiła się Zumba – wiedziałam, że to jest coś dla mnie, coś co sprawia mi radość. Choć moja przygoda z Zumbą zaczęła się stosunkowo niedawno, pokochałam ten taniec od pierwszej minuty. Zumba jest dla mnie nie tylko świetną zabawą, ale przede wszystkim pasją, którą chciałabym się z Wami podzielić. Uczestników moich zajęć obdarzam niesamowitą dawką pozytywnej energii, uśmiechu a także optymizmu.

 

 

 

MACIEJ KOKOT
Stanowisko: instruktor TAI CHI

 

Z wykształcenia tłumacz i nauczyciel języka niemieckiego i angielskiego. Od ponad dwudziestu lat związany ze szkołą Tai Chi Chuan mistrza Tomasza Nowakowskiego. Poznawał także inne systemy chińskiego kung fu np. Chow Gar i Tang Lang. Instruktor Tai Chi Chuan i Qi Gong w Centrum Sztuk Taoistycznych „Zlaty Kopec” z siedzibą w Pradze. Praktyk masażu On Zon Su. Główny instruktor i twórca szkoły Tai Chi Chuan Częstochowa, działającej pod patronatem mistrza Nowakowskiego.

 
 
 

 

KRZYSZTOF WIECZOREK
Stanowisko: instruktor indoor cycling

Sport i aktywny tryb życia towarzyszy mi od najmłodszych lat, zarówno w pracy jak i w chwilach wolnych od obowiązków zawodowych (na co dzień pracuję w firmie dystrybuującej rowery). Jestem aktywnym uczestnikiem maratonów rowerowych zarówno edycji górskich jak i szosowych oraz managerem amatorskiego teamu rowerowego „Orbea Polsport Group”. Bezustannie obcuję ze wszystkimi nowinkami branży rowerowej przez co mogę przekazać nieograniczoną wiedzę na temat nowości sprzętowych, fittingu czyli doboru odpowiedniego roweru do użytkownika, oraz prawidłowej pozycji jak i techniki jazdy. Uczestniczyłem w wielu szkoleniach, konferencjach i targach rowerowych.  Od kilku lat jestem instruktorem Indor Cycling I.C.E Tomahawk. Poza jazdą na rowerze kolejną moją „zajawką” jest jazda na nartach w czym czuję się równie dobrze jak w jeździe na rowerze.
Wszystko co robię, robię z pasji.
Zapraszam na moje zajęcia

 

 

MARCINALEKSANDRA ŚWIERCZYŃSKA
Stanowisko: instruktork Indoor Cycling 

Pasjonat mocnego treningu siłowego i jazdy na rowerze. Od ponad dwudziestu lat pracujący nad doskonaleniem metod treningowych. Dążący do ciągłego przełamywania barier organizmu tak w ekstremalnym MTB czy też długodystansowych jazdach szosowych. Instruktor Indoor Cycling tworzący i rozwijający autorskie programy zajęć dla osób niezależnie od wieku, zaawansowania treningowego i wyznaczonych celów.Każdy trening jest niezapomnianą podróżą w głąb własnego organizmu pozwalającą wyzwolić nieznane pokłady determinacji połączonej z radością z dobrze wykonanej pracy.

Obojętnie czy Twoim celem jest poprawa zdrowia i sylwetki, redukcja wagi czy intensyfikacja osiągnięć treningowych masz pewność, że uda Ci się to osiągnąć... 

 

 

 

 

ANNA MOCHNACKA
Stanowisko : instruktor Hatha Yogi

Joga to nie tylko moja praca, to przede wszystkim pasja, którą rozwijam i pogłębiam od kilku lat. Jako dyplomowany instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością Hatha Yogi prowadzę zajęcia grupowe i indywidualne na poziomie podstawowym i zaawansowanym. Przebieg zajęć staram się dostosować do indywidualnych predyspozycji i możliwości fizycznych adeptów. Ważna jest dla mnie również atmosfera życzliwości i zrozumienia w trakcie praktyki. Zapraszam wszystkich do wspólnej praktyki. Musisz spróbować- żeby poczuć. Co robię w wolnym czasie? - zachwycam się życiem.

 

 

KATARZYNA GIBASZEK
Stanowisko: instruktor fitness

Rekreacyjnie aktywność fizyczna towarzyszyła mi od zawsze: łyżwy, rower, wycieczki górskie -zawsze znalazł się dla nich czas.Z fitnessem związałam się 11 lat temu. Na początku jako klientka klubów, z prozaicznym celem: schudnąć i poprawić kondycję. Z czasem pojawił się plan żeby samemu kreować zajęcia i motywować do ćwiczeń. Od kilku lat prowadzę zajęcia rowerowe, zajęcia fitness oraz na trampolinach. Moje zajęcia ukierunkowane są na wzmacnianie całego ciała, podnoszenie wydolności i sprawności całego ciała. Równocześnie dbam o technikę ćwiczeń i bezpieczeństwo. W trosce o uczestników moich zajęć cały czas doskonale swój warsztat i zdobywam nową wiedzę - aktualnie na studiach trener personalny. Już niedługo będę mogła zaoferować nie tylko grupowe, mocne zajęcia w wesołej atmosferze ale także indywidualny trening dostosowany do potrzeb każdego z Was.

 

BARBARA WRÓBEL
Stanowisko: instruktor Yogi

 

Posiadam dyplom  Instruktora Rekreacji Ruchowej  Fitness-Ćwiczenia Psychofizyczne Akademii Wychowania Fizycznego. W roku 1997 odnalazłam jogę i przez lata  jestem jej wierna , doskonaląc swoją praktykę. Uczestniczyłam w wielu warsztatach prowadzonych przez zaawansowanych w jodze wg metody Iyengara nauczycieli z całego kraju oraz z zagranicy, czerpiąc z ich doświadczenia np.:Gita Iyengar (2002) Gabriella Giubilaro(2000,2002), Lois Steinberg(2008,2009), Jaki Nett(2011).
Praktykując jogę nauczyłam się jak odnaleźć siebie, jak znajdować własne ograniczenia, poszerzać możliwości i nabywać umiejętności prawdziwego relaksu.

Joga daje mi czas na przypomnienie sobie kim jestem i o czym zapomniałam, porwana wirem życia. Joga pomaga poczuć harmonię,integrację i pełnię życia. Dbam , aby uczestnicy zajęć czynili postępy w swojej praktyce. Cierpliwie i konsekwentnie pomagam w przechodzeniu przez poszczególne etapy na ścieżce jogi.
Wolny czas spędzam w ogrodzie pielęgnując kwiaty i uprawiając warzywa, co daje wiele satysfakcji i pozwala przebywać w kontakcie z przyrodą.
"Ci , którzy praktykują  i uczą jogi , robią najlepszą przysługę ludzkości , oferując zdrowe ciało i szczęści oraz spokojny umysł" B.K.S.Iyengar

 

ALEKSANDRA GADZIMSKA
Stanowisko: instruktor fitness

Doskonale wiem co znaczy "schudnąć i lepiej wyglądać". Przeszłam przez wiele diet, wiele treningów, aż w końcu znalazłam swój złoty środek i tak zostałam Instruktorką Fitness, a później Trenerem Personalnym. Pasja narodziła się bardzo dawno temu i bardzo się cieszę, że została moją pracą. Moją misją jest wprowadzenie elementów z treningów personalnych na salę fitness oraz propagowanie treningu siłowego dla kobiet jako najlepszej formy budowania pięknego ciała i zdrowego organizmu. Najważniejsza jest dla mnie prawidłowa technika wykonywanych ćwiczeń i to, aby moje klientki miały jak najlepsze efekty. Chętnie dzielę się ze wszystkimi moją wiedzą, doradzam w sprawach żywieniowych. Staram się, aby na moich zajęciach był wycisk, dobra muzyka i jak najwięcej pozytywnej energii.

 

ANIA POGORZELSKA
Stanowisko: instruktor Pole Dance

 

W Pole Dance zakochałam się od pierwszego "dotknięcia rurki". Na zajęciach dokładam wszelkich starań by spotkało Was to samo :) O zaletach tańca na rurze można mówić długo. Przede wszystkim, w ciekawy, niekonwencjonalny sposób można pracować nad doskonaleniem własnego ciała. Ponad to, pozytywna energia na treningach i nutka adrenaliny przy wykonywaniu niektórych figur, sprawiają, że dzień bez rurki jest dniem straconym. Jestem energetyczną osobą, która ambicjonalnie podchodzi do prowadzenia zajęć, dlatego możecie być pewne/pewni efektów ;) Jeśli chcesz pokonywać swoje bariery, udoskonalić sylwetkę, miło i aktywnie spędzić czas, jest to sport dla Ciebie.

 
 

ŻANETA SITKIEWICZ
Stanowisko: instruktor fitness

Fitness jest obecny w moim życiu od kilkunastu lat. To mój sposób na życie, ogromna pasja i możliwość realizacji siebie. Ukończyłam cykl szkoleń Aero-Styl Fitness School. Uważam, że nie ma nic lepszego na poprawę nastroju niż dobry wycisk !! Zapraszam na zajęcia.

 

ALEKSANDRA KIJEŃSKA – KNOP
Stanowisko: instruktor fitness

 

Z wykształcenia jestem magistrem fizjoterapii. W 2007 roku ukończyłam studia dzienne na krakowskim AWF-ie, specjalizując się jako trener odnowy biologicznej. Ukończyłam również studia menadżerskie na Uniwersytecie Śląskim.
Sport od zawsze zajmował bardzo ważne miejsce w moim życiu: balet, taniec towarzyski, lekka atletyka, pływanie, łyżwiarstwo figurowe, jazda konna, nurkowanie i w końcu ukochany snowboard.
Tytuł instruktora fitness otrzymałam w ośrodku edukacyjnym w Krakowie. Od tego czasu ciągle się uczę i trenuję, biorąc udział w licznych warsztatach, konwencjach i szkoleniach fitness. W listopadzie 2009 roku zdobyłam prestiżowy tytuł Professional Instruktor Fitness.
Od kilku lat szkolę się w kierunku diagnozowania i leczenia zespołów bólowych kręgosłupa i kończyn metodą McKenziego (Instytut McKenziego – Polska). Serdecznie zapraszam na zajęcia.

 

 

MONIKA NITKIEWICZ
instruktor tańca

Tańcem zajmuję się od dzieciństwa. Przez 8 lat uczyłam się tańca klasycznego, w 2004 roku zakochałam się w salsie oraz jej pochodnych, czyli reggaetonie i bachacie. Moją wieloletnią fascynację tańcem przypieczętowalam zdobywając dyplom instruktora tańca sportowego w Polskiej Akademii Sportu. Jestem osobą poszukującą źródeł inspiracji, staram się zatem stale uczestniczyć w warsztatach i wydarzeniach tanecznych. Ponieważ lubię nowe wyzwania, hobbistycznie uczę się tańca towarzyskiego,  co pozwala mi na poszerzenie tanecznych horyzontów. Serdecznie zapraszam na zajęcia. 

 

 

MACIEJ FRYDRYCH
Stanowisko: instruktor Teakwon-do

Na treningi koreańskiej sztuki walki - Taekwon-do zacząłem uczęszczać za namową mamy mając 9 lat. Początki były dosyć ciężkie, ponieważ chęci nie szły w parze z talentem. Na swoje pierwsze większe sukcesy musiałem czekać 8 lat ciężkich treningów i wyrzeczeń. Do dnia dzisiejszego na swoim koncie mam tytuł Wice-Mistrza Polski, II miejsce na Pucharze Europy oraz 5 miejsce na Pucharze Świata. Jest to idealny przykład tego jak ważny w każdym sporcie jest upór i wytrwałość w dążeniu do swoich celów. Staram się również o powołanie do kadry narodowej.  Moja przygoda jako trener zaczęła się nie dawno, jestem posiadaczem stopnia mistrzowskiego I DAN. Regularnie biorę udział w zawodach krajowych i międzynarodowych. Poszerzam swoją wiedzę i umiejętności biorąc udział w różnego rodzaju seminariach i zgrupowaniach. Po skończeniu szkoły zamierzam połączyć pasję do sportu z pracą i trenować przyszłych Mistrzów Polski, Europy i Świata.

 
 

INSTRUKTORZY BASEN

ANNA PAŻUCHA
Stanowisko: instruktor aqua aerobiku

 

APF INSTRUCTOR Perfekcjonistka w technice ruchu, profesjonalistka, estetka, charyzmatyczna, spontaniczna, silna, motywująca, dusza artystyczna. Poza sportem interesuję się chemią oraz medycyną niekonwencjonalną, lubię dobrą komedię, a od czasu do czasu i popłakać przy melodramacie. Z wizjonerskim przekonaniem już w siódmej klasie jako nastolatka wiedziałam, że będę… „Fitneską”. W tym czasie rozpoczęła się również moja przygoda z bieganiem wyczynowym w Klubie CKS Budowlani, gdzie trenowałam biegi średnie i długodystansowe. Dzisiaj mogę powiedzieć, że w moim przypadku bycie instruktorem fitness to nie zawód, tylko powołanie. Bieganie zaś ukształtowało mój charakter, sprawiło, że nikt i nic nie zdoła mnie złamać. Z wykształcenia jestem magistrem inżynierem. Wybrałam Wydział Metalurgii i Inżynierii Materiałowej Politechniki Częstochowskiej, bo lubiłam przedmioty ścisłe, ale równolegle kończyłam kurs Instruktora Rekreacji Ruchowej w Krakowie, by móc rozwijać swoją pasję do fitnessu. W tym czasie związałam się również z Teatrem im. A. Mickiewicza, gdzie przez dwa lata tańczyłam w sztuce „Pan Tadeusz” w reż. Adama Hanuszkiewicza. W 2004 roku rozpoczęłam pracę na Wydziale Zarządzania Politechniki Częstochowskiej jako nauczyciel akademicki przedmiotu Muzyka, Rytm, Taniec oraz Podyplomowe Studia Pedagogiczne. W tym samym roku ukończyłam cykl szkoleń w Inka Szymanski Fitness School uwieńczony Dyplomem APF Instruktor. W czasie piętnastoletniego związku z fitnessem uczestniczyłam w wielu szkoleniach, konwencjach, warsztatach, konkursach organizowanych przez różne Szkoły Fitness w Polsce. Współpracując z Urzędem Miasta Cz-wy organizowałam także Akcje Lato, Zima w stylu fitness w połączeniu z grami i zabawami ruchowymi dla dzieci i młodzieży. Wyzwaniem dla mnie są również inne formy ruchu. Hołduję zasadzie: „człowiek uczy się całe życie”, dlatego chcę ukończyć rozpoczęty kurs jogi, bardzo lubię pływać, woda to mój żywioł, może więc kolejne wyzwanie to… nurkowanie? Specjalizuję się we wszystkich formach cardio i ćwiczeniach kształtujących sylwetkę: STEP, BODY BALL, BS, TBC, ABT, MAGIC BAR (SZTANGI), SPINNING, INDOOR WALKING, AQUA AEROBIC, PERSONAL TRAINING. Do klubu TAURUS zapraszam na zajęcia AQUA AEROBICU- połączenie świetnej zabawy z przyjemnym wzmacnianiem i rzeźbieniem całego ciała w wodzie.

 

ANNA MARCINIAK
Stanowisko: instruktor aqua aerobic

 

W 2000 roku ukończyłam AWF w Katowicach z tytułem mgr Wychowania Fizycznego. Ponadto posiadam specjalizacje: - Trener II Klasy Lekkiej Atletyki, - Instruktor Rekreacji Ruchowej o specjalności Aerobic. Moja przygoda z Aqua Fitnessem rozpoczęła się 7 lat temu. Od 2005 roku prowadzę zajęcia Aqua Aerobicu. Wzbogacając swój warsztat pracy i doskonaląc umiejętności uczestniczyłam w wielu warsztatach Aqua Fitnessu w Warszawie oraz Katowicach. Sport jest moją pasja od dzieciństwa i sposobem na życie. Jestem wielokrotną medalistką Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce. Zapraszam na moje zajęcia na których w miłej atmosferze daję ostry wycisk.

 

SYLWIA ROSIKOŃ
Stanowisko: instruktor aqua aerobicu i fitness

 

Instruktorem fitness jestem od ponad 12 lat. Aktywność fizyczna zawsze była moją pasją, a prowadzenie zajęć daje mi poczucie radości i satysfakcję. Z wykształcenia jestem nauczycielem wychowania fizycznego i pedagogiki wczesnoszkolnej, ukończyłam studia dzienne na Akademii Jana Długosza w Częstochowie. W 2000 r. zdobyłam uprawnienia państwowe instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness w różnych formach gimnastyki (AWF Katowice), a w roku 2009 instruktora pływania (TKKF). Posiadam również dyplom studiów podyplomowych z zakresu Korekcji Wad Postawy (AWF Kraków). Specjalizuję się w prowadzeniu zajęć aqua aerobicu oraz ćwiczeń wzmacniająco – wydolnościowych. Zdobyta przeze mnie wiedza pozwala mi na prowadzenie lekcji fitness w sposób bezpieczny, z uwzględnieniem poziomu zaawansowania ćwiczących i dostosowaniem ćwiczeń do ich szczególnych potrzeb. Staram się, aby moje zajęcia były atrakcyjne, profesjonalne oraz motywowały do dalszego wysiłku oraz pracy nad własnym organizmem.

 

KATARZYNA SKIBA
Stanowisko: instruktor pływania, aqua aerobicu i indoor cyclingu

 

Z wykształcenia jestem nauczycielem wychowania fizycznego, od najmłodszych lat jestem związana ze sportem, instruktor I.C.E Basic indor cycling experiense, instruktor lekkoatletyki, instruktor pływania, instruktor pływania niemowląt i małych dzieci, ratownik WOPR. Była zawodniczka WKB- meta Lubliniec, obecnie zawodniczka częstochowskiego klubu sportowego WLKS- Kmicic. Trenuję od wielu lat bardzo ciężką dyscyplinę jaką jest triathlon-(pływanie, jazda na rowerze, bieganie). Jestem uśmiechniętą, pełna pozytywnej energii i zawsze pomocna dla uczestników zajęć. Uczestniczę w wielu imprezach sportowych. Nie lubię nudy, rutyny dlatego każde zajęcia i treningi to zaangażowanie w 100%. Moje motto „pracuj ciężko a będzie tobie wynagrodzone”

 

MACIEJ DŁUBAŁA
Stanowisko: instruktor pływania

 

Przygodę ze sportem rozpocząłem od najmłodszych lat i ta przygoda przerodziła się w pasję, dlatego też rozpocząłem studia na AWF Katowice i uzyskałem uprawnienia instruktorskie i trenerskie z dyscyplin: pływanie i siatkówka. Interesuję się ponadto: treningiem siłowym, żywieniem w sporcie oraz fizjologicznym wpływem wysiłku fizycznego na organizm. Staram się zarazić aktywnością ruchową innych, pracując na co dzień z dziećmi i młodzieżą jako nauczyciel wychowania fizycznego. "Dołącz do nas, bądź zdrowy i wysportowany, zapraszam na wspólne treningi".

 

INSTRUKTORZY SIŁOWNI

 
 

DOMINIK GĘSIARZ
Stanowisko: instruktor siłowni - trener personalny

 

Od najmłodszych lat przejawiałem zamiłowanie do sportu. Od tamtej pory poszerzam swoją wiedzę z zakresu ćwiczeń, dietetyki i suplementacji w kulturystyce. Zdobyte doświadczenie, wiedzę staram się przekazywać w jak najprostszy i najbardziej zrozumiały sposób. Dzięki swojemu doświadczeniu pomogę Ci osiągnąć wymarzoną sylwetkę, poprawić kondycję oraz koordynację ruchową. Zwracam szczególną uwagę na technikę, sposób oraz prawidłowe wykonanie ćwiczeń, ponieważ bezpieczeństwo jak i efektywność treningowa jest moim priorytetem. Moją postawą motywuję ludzi do działania, odżywiania i zdrowego stylu życia. Układając program treningowy, biorę pod uwagę indywidualne oczekiwania, preferencje jak i możliwości fizyczne oraz przeciwwskazania zdrowotne. W swoją pasję wkładam całe serce, uśmiech i zastrzyk pozytywnej energii.

 
 

AGNIESZKA PALA
Stanowisko: instruktor siłowni - trener personalny

 

Trener Personalny specjalizujący się w treningu z osobami otyłymi i z nadwagą oraz z kobietami w ciąży, służący radą w zakresie dietetyki, zdrowego i racjonalnego żywienia. Dyplomowany Instruktor TRX oraz Instruktor Kettlebell. Od kilku lat moją pasją są ćwiczenia siłowe i fitness. To właśnie ten rodzaj aktywności sprawia, iż spełniam się zawodowo. Przygoda z siłownią zaczęła się kilka lat temu i przerodziła w pasje do tego sportu. Kładę duży nacisk na prawidłową technikę i precyzję w wykonania każdego ćwiczenia. Największą satysfakcję daje mi zadowolenie i uśmiech osoby, którą prowadzę, a także widoczna poprawa formy i samopoczucia. Z całych sił staram się zarazić moim zamiłowaniem każdą osobę którą trenuje. Bez różnicy, czy chcecie zrzucić zbędne kilogramy czy wręcz przeciwnie. Ćwiczenia ze mną dadzą Wam możliwość osiągnięcia każdego z założonych celów. Zapraszam na trening ze mną.

 
 
 

 

 

PIOTR SIERADZKI
Stanowisko: instruktor siłowni - trener personalny

 

Od dziecka mocno związany ze sportem. Od 9 roku życia trenował piłkę nożną. Nieprzerwanie przez 13 lat reprezentował barwy częstochowskiego Rakowa, w tym klubie odnosił swoje największe sukcesy sportowe. Doskonale wie, czego potrzeba osobie zarówno zaczynającej swoją przygodę z treningiem jak i tej z pewnym doświadczeniem. Zawsze uśmiechnięty pełen energii chętnie pomoże małymi krokami dojść do upragnionego celu. Ukończone studia pedagogiczne, zdobyte liczne kursy, certyfikaty w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem podczas pracy nad sobą dają solidną wiedzę merytoryczną.
Specjalizuje się w dynamicznych, nieskomplikowanych zajęciach, podczas których stawia na precyzję i poprawną technikę wykonywanego ruchu.

 
 
 

  

 

MICHAŁ ACHTELIK
Stanowisko: instruktor siłowni - trener personalny

Przygoda ze sportem rozpoczęła się od najmłodszych lat mojego życia, począwszy od piłki nożnej, poprzez sporty siłowe, oraz sporty walki. Od blisko dwóch lat trenuję Crossfit, w którym staram się rozwijać oraz posiadam aspiracje zawodnicze. 
Od kilku lat regularnie pogłębiam swoją wiedzę, poprzez szkolenia (Gym Instructor, Personal Trainer), Studia sportowe (gdzie poznałem tajniki m.in. dwuboju, trójboju, gimnastyki, czy przygotowania motorycznego). Celem mojego treningu jest poprawienie wszechstronnej sprawności – począwszy od siły, na szybkości, czy wydolności kończąc. 
Na zajęciach zwracam szczególną uwagę na poprawne wzorce ruchowe, oraz mobilność – przez co w bezpieczny sposób mogę wprowadzić daną osobę w świat sportu, oraz pomóc jej poprawić swoje wyniki sportowe, sylwetkę, samopoczucie.