BARBARA WRÓBEL
Stanowisko: instruktor Yogi

 

Posiadam dyplom  Instruktora Rekreacji Ruchowej  Fitness-Ćwiczenia Psychofizyczne Akademii Wychowania Fizycznego. W roku 1997 odnalazłam jogę i przez lata  jestem jej wierna , doskonaląc swoją praktykę. Uczestniczyłam w wielu warsztatach prowadzonych przez zaawansowanych w jodze wg metody Iyengara nauczycieli z całego kraju oraz z zagranicy, czerpiąc z ich doświadczenia np.:Gita Iyengar (2002) Gabriella Giubilaro(2000,2002), Lois Steinberg(2008,2009), Jaki Nett(2011).
Praktykując jogę nauczyłam się jak odnaleźć siebie, jak znajdować własne ograniczenia, poszerzać możliwości i nabywać umiejętności prawdziwego relaksu.

Joga daje mi czas na przypomnienie sobie kim jestem i o czym zapomniałam, porwana wirem życia. Joga pomaga poczuć harmonię,integrację i pełnię życia.
Dbam , aby uczestnicy zajęć czynili postępy w swojej praktyce. Cierpliwie i konsekwentnie pomagam w przechodzeniu przez poszczególne etapy na ścieżce jogi.
Wolny czas spędzam w ogrodzie pielęgnując kwiaty i uprawiając warzywa, co daje wiele satysfakcji i pozwala przebywać w kontakcie z przyrodą.
"Ci , którzy praktykują  i uczą jogi , robią najlepszą przysługę ludzkości , oferując zdrowe ciało i szczęści oraz spokojny umysł" B.K.S.Iyengar