Do każdej kąpieli proponujemy lampkę wina - gratis !

Przed każdą kąpielą zalecamy peeling całego ciała, a po niej zastosowanie kremu nawilżającego lub modelującego dla wzmocnienia efektu zabiegu.

W KOZIM MLEKU

To wspaniały relaks i odpoczynek po całym dniu. Natłuszcza, wygładza, chroni i uelastycznia skórę, przynosi ulgę gdy jest wysuszona, ponadto pobudza do wytwarzania kalogenu, dzięki czemu staje się jędrniejsza. Ciało odsyskuje siłę, a umysł równowagę.

cena : 70 zł – 1 os.
100 zł – 2 os.
czas kąpieli: 60 min.

W winie czerwonym

Kąpiel dla zmęczonych, zestresowanych osób, spowalnia proces starzenia się skóry, zmniejsza ryzyko zawału, raka, obniża cholesterol, pobudza krążenie krwi. Działa również antycellulitisowo, poprzez hamowanie rozwoju tkanki tłuszczowej i zwiększanie jej spalania.

cena : 90 zł – 1 os.
130 zł – 2 os.
czas kąpieli: 60 min

W PŁATKACH NATURALNYCH RÓŻ

W płatkach tego niedocenianego kwiatu, odnajdziemy wapno wpływające na przemianę materii, potas niezbędny do normalnej aktywności serca, miedź poprawiająca pracę gruczołów dokrewnych, oraz jodynę korzystnie wpływający na gruczoł tarczycy. Kąpiele i inhalacje w płatakcha rózy są wspaniałe dla ludzi podatnych na nerwice i depresje.

Polecamy, gdyż mało kto wie,że bakterie w kontakcie z płatkami tego kwiatu, giną w ciągu pięciu minut, dlatego róża jest wspaniałym lekiem do leczenia chorób skóry. Znajdziemy w niej również wit C, karoten, wit z grupy B, wit K, która jest potrzebna do prawidłowej homeostazy. Pomagają również przy przeziębieniach, grypach i kaszlu.

cena : 90 zł – 1 os.
130 zł – 2 os.
czas kąpieli: 60 min

W SOLI TERMALNEJ LUB LECZNICZEJ

Kąpiel w soli Zabłockiej, jodowo- bromowej zawierającej wyjątkowo wysoką mineralizację, mającą w swoim składzie jony: wapnia, magnezu, krzemu, selenu oraz prawie wszystkie pierwiastki śladowe. Pomocna przy odchudzaniu, poprawiająca ukrwienie i ujędrnienie skóry.
Wspaniała przy dolegliwościach reumatycznych i neurologicznych, ginekologicznych, dermatologicznych, laryngologicznych, dróg oddechowych, a także w zaburzeniach snu, stresie i nerwicach, stanach zmęczenia organizmu, rekonwalescencji, odchudzaniu,.

cena: 50 zł – 1 os.
70 zł – 2 os.
czas kapieli: 60 min.

W ALGACH

Kąpiel zielona, pachnąca rozkosz dla ciała i zmysłów. Głęboko nawilża skórę, odżywia ją, wygładza i ujędrnia, pomaga w walce z cellulitisem, łagodzi podrażnienia, redukuje nadmiar tłuszczu w skórze i tkance podskórnej, modeluje sylwetkę, likwiduje zmęczenie i obrzęki kończyn, zmiękcza skórę.

cena : 70 zł – 1 os.
100 zł – 2 os.
czas kąpieli: 60 min.

W BOROWINIE

Kąpiel powoduje lepsze dotlenienie tkanek oraz ich odżywienie, odtoksycznia, usuwa metabolity wysiłkowe, działa przeciwzapalnie, rozluźnia mięśnie, działa relaksująco oraz przeciwbólowo, a to wszystko dzięki właściwościom rozgrzewającym borowiny. Jest ona wspaniałym sposobem na poprawę wyglądu skóry oraz walkę z cellulitem.

W dniu kąpieli nie wolno stosować żadnych innych zabiegów, gdyż jest ona dużym obciążeniem dla organizmu. Po wyjściu z wody, należy bezwzględnie wypoczywać w pozycji leżącej przez pół godziny, do godziny.

cena : 60 zł – 1 os.
80 zł – 2 os.
czas kąpieli: 60 min