Depilacja

DEPILACJA to usuwanie owłosienia. Metod depilacji jest bardzo wiele, dlatego każdy ma szansę wybrać dla siebie tą najmniej kłopotliwą. Wszystko zależy od tego jak dużo czasu chcemy poświęcić na depilację, jak długotrwały efekt chcemy osiągnąć oraz czy jesteśmy wrażliwi na ból.

 


Henna

Jest to potoczna nazwa zabiegu nadającego mocniejszy kolor brwiom i rzęsom. Kolor jak i jego intensywność dobiera się indywidualnie do twarzy. Henną można delikatnie zmienić kształt brwi tak aby były symetryczne i gęstsze. Rzęsy zabarwione henną wyglądają efektownie i bardzo naturalnie. Zabieg podkreśla naturalną oprawę oka.

Regulacja brwi – 10 zł
Henna brwi lub rzesy – 20zł
Regulacja + henna brwi – 25zł
Regulacja + henna brwi i rzęs – 35zł

Piercing

Piercing to jedna z popularnych form ozdabiania ciała. Polega na wykonywaniu przekłuć specjalnym urządzeniem i wprowadzaniu kolczyków wykonanych z tytanu i stali chirurgicznej.

Pamiętaj, aby zrobić sobie przekłucie, musisz mieć ukończone 18 lat, bądź posiadać pisemną zgodę rodziców lub prawnych opiekunów.

przekuwanie uszu – 30zł
kolczyki – od 31zł
płyn do pielęgnacji uszu Studex - 8zł

MAKIJAŻ - podkreśla naturalne piękno

Każdy z nas jest jedyną w swoim rodzaju indywidualnością, stąd w każdej twarzy odkrywamy zalety i wydobywamy je poprzez makijaż. Istotna jest nie tylko zadbana twarz, ale również profesjonalny makijaż, który podkreśli atuty i zniweluje ewentualne niedoskonałości. Sprawimy, że Twój makijaż dzienny w sposób naturalny wydobędzie piękno Twojej twarzy.

Makijaż jest nieodzowny w codziennych relacjach. Mówi o naszym nastroju i zdradza nasze samopoczucie. Makijaż to nie maska, lecz podkreślenie tego, co w nas piękne.

dzienny – 50zł
wieczorowy – 80zł
ślubny – 90zł
ślubny + próbny – 120zł
sylwestrowy – 100zł
fantazyjny – 80zł

Przedłużanie rzęs

Przedłużanie rzęs
Przedłużanie rzęs

Zabieg profesjonalnej stylizacji rzęs to trwałe przedłużanie i zagęszczanie rzęs oparte wyłącznie na oryginalnych produktach luksusowej marki Golden Lashes . Sekret i innowacyjność aplikacji rzęs polega na rewelacyjnej metodzie "jedna do jednej", czyli precyzyjnym przyklejaniu jednej ultralekkiej syntetycznej rzęsy do jednej rzęsy naturalnej

Rzęsy wykonane są z pojedynczych włókien syntetycznych , odpowiednio wyprofilowanych o intensywnej barwie , połysku i rozmiarze, tak aby wyglądały zupełnie jak prawdziwe. Ich kształt dostosowany jest do rzęs naturalnych.
Są to wyjątkowe trwałe rzęsy w których można ćwiczyć, brać prysznic, pływać i korzystać z sauny. Nie ma potrzeby malowania się rano i usuwania makijażu wieczorem, a ponadto rzęsy wyglądają pięknie bez względu na porę dnia czy nocy, codziennie.

Aplikacja rzęs trwa średnio 2-3 godziny w zależności od ilości posiadanych własnych rzęs. Doklejenie od 50 do 100 włosków (w oku) powoduje, że używanie mascary nie jest konieczne. Zabieg należy do wyjątkowo przyjemnych, jest połączony z ogólną relaksacją i odprężeniem ciała, sprawia, że oczy stają się wyjątkowo uwodzicielskie,a spojrzenie jest bardziej wyraziste.
Niezwykle delikatny produkt daje poczucie komfortu, dzięki jego lekkości, bezpiecznej i precyzyjnej aplikacji, która nie niszczy rzęs, pozwala na ich wydłużenie od 30 do 50%.
Dodatkowo zastosowany płat kolagenowy nawilża, wygładza i liftinguje skórę w okolicach oczu. Zabieg umożliwia zachowanie pięknego wyglądu oczu w każdej sytuacji rzęsy są w 100% wodoodporne, a dzięki swej elastyczności nie wymagają używania zalotki. Dają bardzo naturalny efekt.

Rzęsa wypadnie dopiero wraz z rzęsą naturalną, do której zostanie przyklejona. Może się to stać nawet po przeszło dwóch miesiącach od chwili aplikacji, w zależności od cyklu wzrostu rzęs klientki. Uzupełnianie będzie konieczne co 2-4 tygodnie, żeby utrzymać całą linię rzęs.

Gęste, długie, efektowne – rzęsy, jakich tylko zapragniesz!
Bądź zawsze wyjątkowa!

cena: 300 zł
uzupełnianie po 2 tygodniach - 70 zł
uzupełnianie po 4 tygodniach - 150 zł
uzupelnianie po 6 tygodniach - 250 zł