Masaż relaksacyjny zwykły

Jest to specyficzne połączenie masażu klasycznego i energetyzującego, dostosowanego do indywidualnych odczuć i zapotrzebowań . Masaż relaksacyjny pobudza mięśnie, skórę i układ krążenia, a zarazem wspaniale oddziałuje na układ nerwowy, równoważąc wysyłane przez ciało negatywne reakcje na stres . Likwiduje mimowolne napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi, a nawet pomaga w walce z bezsennością.

Masaż relaksacyjny polega na intuicyjnym dotykaniu, uciskaniu, ugniataniu, głaskaniu, czy rozcieraniu obolałych i napiętych miejsc, oraz części ciała w celu zmniejszenia bólu, rozluźnienia istniejących napięć i uspokojenia osoby masowanej, oraz wyrównania energii witalnej.

Masaż relaksacyjny może być również stosowany we wszystkich przypadkach chorobowych, w których zaleca się klasyczny masaż leczniczy, a także w celach kosmetyczno- higienicznych jako zabieg profilaktyczny.

cena masażu całościowego - 100 zł / czas : 90 min
cena masażu częściowego - 60 zł / czas : 45 min

Masaż aromaterapeutyczny

Masaż aromaterapeutyczny to masaż spokojny, delikatny, który łączy leczniczą moc dotyku z indywidualnymi właściwościami naturalnych olejków eterycznych. Podczas masażu skóra wchłania olejki, które przenikają do w głąb skóry do układu krążenia wywołując reakcję miejscową i ogólną. Kontakt olejków z zakończeniami nerwowymi w skórze powoduje natychmiastową reakcję systemu nerwowego wywołując pożądany efekt relaksu i odprężenia.
Olejki eteryczne są to stężone wyciągi pochodzenia roślinnego. Mogą działać uspokajająco, lub pobudzająco, a piękne zapachy z pewnością poprawiają samopoczucie.
Masaż wykonuje się przy muzyce relaksacyjnej, dostosowanej do upodobań osoby masowanej.

cena masażu całościowego : 110 zł / czas : 90 min
cena masażu częściowego: 70 zł / czas : 45 min

Masaż gorącymi kamieniami bazaltowymi

Połączenie ciepłych kamieni bazaltowych z odpowiednimi technikami masażu relaksacyjnego oraz masażu limfatycznego jest zbawienne dla zmęczonego, zestresowanego ciała i umysłu. Masaż gorącymi kamieniami ma działanie witalizujące i lecznicze . Wpływa pozytywnie na cały organizm, doskonale likwidując wszelkie napięcia i bóle mięśni, zwłaszcza po ciężkim dniu pracy. Likwiduje skutki stresu i przynosi natychmiastowe odprężenie.

Współczesne badania naukowe potwierdziły, że kamienie pochodzenia wulkanicznego wykazują znakomite właściwości przewodzenia wysokich i niskich temperatur, co wykorzystuje się podczas masażu. Oddziaływanie gorącymi kamieniami zwiększa przekrwienie miejscowe, powodując rozszerzenie naczyń krwionośnych i limfatycznych, co wpływa na procesy detoksykacji, i lepsze odżywienie tkanek. Zauważalnymi efektami masażu gorącymi kamieniami bazaltowymi jest: odprężenie, relaksacja, regulacja krążenia energii, unormowanie zaburzeń czynnościowych narządów wewnętrznych związanych z negatywnym dzialaniem stresu.

cena: 160 zł / czas: 90 minut.

Masaż masłem czekoladowym

Jest to zabieg relaksacyjno- odżywczy. Masaż czekoladowy, działa na receptory węchu (aromaterapia), dotyku (masaż),i słuchu (muzyka). Zmniejsza napięcia i stresy, pobudza siły życiowe, przywracając równowagę energetyczną, emocjonalną i duchową całego organizmu. Wpływa na odżywienie i regenerację skóry, która staje się miękka, gładka i pachnie czekoladą.

Zabieg zalecany jest dla każdego typu skóry, osobom w każdym wieku, które chcą pozbyć się tkanki tłuszczowej, albo są w trakcie kuracji odchudzającej, osobom żyjącym w ciągłym stresie, albo chcącym skorzystać z odnowy biologicznej.
Kosmetyki do masażu na bazie czekolady, są bogate w witaminy, głównie A i E, pierwiastki: żelazo, miedź, magnez, cynk, wapń, potas, fosfor, i substancje organiczne. Ma działanie odżywcze, nawilżające, ujędrniające, wpływa na zahamowanie procesu starzenia się skóry, chroniąc ją przed utratą wilgotności

cena: 150 zł / czas: 90 min.

Masaż pulsacyjny

Specyficzna technika masażu relaksującego o bardzo łagodnym, delikatnym, pulsacyjnym oddziaływaniu na poszczególne części ciała. Pulsowanie opiera się na zasadzie rytmu i ruchu. Ma to szczególne znaczenie relaksacyjne po przebytych stresach, ale również oddziałuje korzystnie na wszystkie płyny ustrojowe: krew, limf i płyn mózgowo-rdzeniowy, regulując ich przepływ i ciśnienie.

W wyniku zabiegu wywołany naturalny puls określonej części ciała oddziałuję stopniowo na cały organizm. Wskazany jest dla osób w każdym wieku, a ze względu na łagodności z jaką jest wykonywany nie ma przeciwwskazań co do jego stosowania. Powtarzać zabieg można z dowolną częstotliwością.

cena: 90 zł / czas: 60 minut