Masaż antycellulitowo - modelujący

Masaż modelujący sylwetkę , przynosi znakomite rezultaty w modelowaniu sylwetki w miejscach gdzie najczęściej kumuluje się tkanka tłuszczowa, czyli w okolicach talii, bioder i ud. Polega na intensywnym ugniataniu i oklepywaniu obszarów dotkniętych cellulitem. Poprawia ukrwienie, wygładza i wzmacnia strukturę skóry, zapobiega jej wiotczeniu , przywraca sprężystość tkankom okolicy pośladków oraz tylnej strony uda.

Szczególnie polecany podczas procesu odchudzania, zmniejsza skutki nagłej zmiany gospodarki wodnej, utraty sprężystości i elastyczności skóry.
Wykonuję się go oliwką, bogatą we flawonoidy, miłorząb japoński, oraz witaminy A, E, F. Reguluje on przemiany biochemiczne zachodzące w skórze. Cellulit po serii zabiegów wyraźnie się zmniejsza. Skóra jest odżywiona, napięta a jednocześnie bardziej elastyczna.

cena masażu całościowego - 140 zł / czas : 90 min
cena masażu częściowego - 80 zł / czas : 60 min

Masaż kawowy

Masaż z użyciem specjalistycznego kremu firmy NOREL, który drenuje i spala tkankę tłuszczową, w ramach odnowy biologicznej i walki z cellulitem. Technikami dominującymi w tym masażu są głębokie, intensywne rozcierania i ugniatania, prowadzące do silnego przekrwienia skóry w obrębie tkanki tłuszczowej, co doprowadza do usprawnienia wymiany produktów przemiany materii, a także lepszego usuwania toksyn.

Wprowadza w głąb naskórka bardzo silne antyutleniacze oraz kwas chinowy i kawowy , które chronią skórę przed stresem oksydacyjnym. Duża zawartość kofeiny stymuluje lipolizę, i pomaga w redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu.

cena masażu całościowego - 160 zł / czas : 90 min
cena masażu częściowego - 100 zł / czas : 60 min

 

Masaż podciśnieniowy aparatem starvac

Jest to francuskie urządzenie doskonale kształtujące i odchudzające sylwetkę, sprawdzające się w zaburzeniach pielęgnacyjnych oraz regeneracyjnych. Masaż aparatem STARVAC jest to bardzo efektywna metoda redukcji cellulitu, komórek tłuszczowych, rozstępów, blizn, zmarszczek, zastojów limfy, przywracania elastyczności skóry, eliminacji napięcia mięśni, oraz poprawy krążenia w komórkach.

Tworzy on próżnie na powierzchni skóry, dzięki czemu jest ona zasysana pomiędzy dwie wewnętrzne rolki umieszczone w głowicy, Przesuwając głowicę jest on zwijany i zasysany pomiędzy ruchome wałki, które odtwarzają metodę "dotyk i wałkowanie". Drenaż limfatyczny który wykonuje dzięki aparatowi Starvac, powoduje przesuwanie zalegającej chłonki w przestrzeniach międzykomórkowych do dużych naczyń limfatycznych, zmniejszenie obrzęku limfatycznego oraz dolegliwości bólowych, i zwiększenie komfortu w czasie zajęć dnia codziennego .

cena masażu całościowego - 130 zł / czas : 90 min
cena masażu częściowego - 90 zł / czas : 60 min