Świecowanie uszu

Świecowanie odbywa się przy pomocy ziołowych świec o kształcie rurki , wykonanych z płótna lnianego, miodu , wosku , olejków eterycznych oraz ziół. Podczas zabiegu następuje leczenie podrażnionych sfer, podciśnienie wyciąga osady i zanieczyszczenia z ucha, olejki przenoszone są do wnętrza ucha, ciepło stymuluje ciśnienie obwodowe krwi które wzmacnia system immunologiczny i częstość krążenia limfatycznego. Następuje pobudzenie punktów energetycznych ucha i prawidłowy obieg energii.
Podczas zabiegu pacjent słyszy lekkie trzaski i odczuwa zmianę ciśnienia w uchu. Wytwarza się podciśnienie w kanale usznym, powodujące regulację ciśnienia zatok. Większość pacjentów obserwuje „lekkość” w okolicach uszu i w głowie. Ciśnienie krążące dostarcza stężoną parę wzbogaconą ziołowymi substancjami do wewnątrz ucha.
Ważne jest aby podczas jednego zabiegu były świecowane obydwoje uszu.
Wskazania:

Delikatne usuwanie nadmiaru woskowiny
Podrażnienie uszu lub zatok
Efekt uśmierzający w przypadku drażliwości lub stresów
Szumy w uszach-dzwonienia
Energetyczne ożywienie w przypadkach osłabienia słyszalności
Regulacja ciśnienia przy bólach głowy, migrenach i zapaleniach zatok oraz nieżycie nosa
Zakłócenie krążenia w uszach
Lokalna aktywacja limfy i procesów metabolicznych
Stymulacja energii-cyrkulacji prądów energetycznych

Przeciwwskazania:

Niepełna błona bębenkowa
Ropny wyciek z ucha

czas zabiegu: 45 min
cena 40 zł

Lejkowanie uszu - konchowanie

Jest to bardziej zaawansowana metoda w stosunku do świecowania, w której oczyszcza się ciała energetyczne człowieka oraz czakry. Lejkowanie wpływa na organizm ludzki poprzez detoksyzację zatok, limfy i innych systemów. Dostarczało czystości słyszenia i widzenia, poprawę zmysłu zapachu i smaku, odbierania kolorów. Znakomicie tonizuje system nerwowy, poprawia koncentrację, usuwa bezsenność i zakumulowany stres, podnosząc przy tym odporność immunologiczną organizmu.
Wibracje które otrzymujemy ze świata zewnętrznego poprzez ucho przenikają do naszego mózgu i często stymulują pracę całego organizmu. Czasami są tłumione przez zanieczyszczenia. Lejkowanie ucha jest katalizatorem, który usuwa zanieczyszczenia zebrane na końcach nerwowych. Usunięcie tych zanieczyszczeń pozwala aby prąd czystej wibracji dotarł do odpowiedniej części mózgu, ciała i ducha. Przed zabiegiem ważne jest usunięcie negatywnych myśli i odczuć oraz wszelkich zanieczyszczeń twego duchowego wnętrza.
Oprócz poprawy stanu zdrowia fizycznego, lejkowanie ma ogromny wpływ na system czakr poprzez wzmacnianie i oczyszczenie aury ciała.
Następujące po sobie kolejne zabiegi - oczyszczają ciało eteryczne, emocjonalne, mentalnie, astralne.
Można wykonać w jednej serii do 7 zabiegów.
W czasie trwania całego cyklu zabiegów nie wolno spożywać alkoholu.
Przeciwwskazania jak przy świecowaniu.
czas zabiegu: 45 min
cena 50 zł