Laser IPL

Profesjonalne urządzenie wykorzystujące najnowocześniejszą technologię zastosowania energii świetlnej w zabiegach kosmetycznych. Bezinwazyjnie przenika przez skórę i jest absorbowane przez hemoglobinę (uszkodzone naczynia, rumień) lub melaninę (przebarwienia).


MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA

To połączenie technologii medycznej i kosmetologicznej. Mezoterapia mikroigłowa - przełom w walce ze starzeniem się skóry!
To wyjątkowo skuteczna technologia pozwalająca na frakcjonowanie (nakłuwanie) skóry mikroigłami. Dzięki temu powstają w naskórku „mikrotunele”, które pozostając otwarte przez krótką chwilę, dają możliwości głębokiego wprowadzenia skoncentrowanych substancji aktywnych i wybranych preparatów o właściwościach określonych przez potrzeby skóry, umożliwiając kompleksową regeneracje skóry. Poza tym mikro nakłuwanie powoduje powstawanie mini mikro urazów, które prowokują skórę do reakcji naprawczych, będących podstawą odnowy tkanek.

Działanie mezoterapii mikroigłowej:

Stymulacja naskórka (intensywna, ale ściśle kontrolowana)
Natychmiastowy i optymalny transport aktywnych substancji w głąb skóry
Reaktywacja wszystkich funkcji skóry
Polepszenie procesów samonaprawczych skóry
Regeneracja
Stymulacja produkcji kolagenu i elastyny

Efekty po zabiegu:

Redukcja zmarszczek
Zwiększenie elastyczności skóry
Odmłodzenie i rozświetlenie skóry
Wzmocnienie odporności tkanki łącznej
Poprawa owalu twarzy
Zmniejszenie blizn i rozstępów
Zmniejszenie cellulitu

Mezoterapia mikroigłowa frakcyjna to zabieg całkowicie bezpieczny dla pacjenta. Nie ogranicza jego codziennej aktywności.

cena zabiegu:
- mezoterapia + koktail witaminowy : 170 zł
- mezoterapia + kwas hialuronowy: 250 zł

czas zabiegu: 60 min

Mikrodermabrazja zabieg z kwasem 28%

Zabieg ten to odnowienie skóry poprzez złuszczenie zrogowaciałego naskórka. Usunięcie powierzchniowych warstw pobudza również produkcję kolagenu i elastyny, stymuluje naturalny wzrost nowej tkanki. Głębsza mikrodermabrazja z kwasami spłyca blizny i rozstępy, redukuje lub całkowicie eliminuje drobne zmarszczki, zmniejsza rozszerzone pory i przebarwienia. Skóra staje się gładsza, jaśniejsza, świeższa i bardziej elastyczna już po pierwszym zabiegu.

Niewątpliwą zaletą zabiegu jest to, że jest on bezbolesny, prosty, trwa krótko i po jego wykonaniu pacjent nie jest wyłączony z życia codziennego.

czas: 90 min
cena: mikr. z kwasem 28% na twarz - 230 zł
mikr. z kwasem 28 % na plecy - 280 zł

Epilacja aparatem Apilus- metoda " włos po włosie"

METODA „WŁOS PO WŁOSIE”

Epilacja to jedyna uznana i skuteczna metoda, trwale usuwająca każdy rodzaj włosa niezależnie od jego koloru i od fototypu skóry. Włos zostaje usunięty razem z cebulką (korzeniem) i nigdy nie odrasta. Gwarancją doskonałych rezultatów jest indywidualne traktowanie mieszka włosowego . Aparat APILUS oferuje zaawansowaną technologię skutecznego i trwałego usuwania owłosienia umożliwiającą wykonanie zabiegów z doskonałą precyzją.

Wyposażony w unikalny system "testu tolerancji" pozwala ustawić parametry urządzenia w zależności od poziomu wrażliwości skóry na działanie prądu, o wysokiej częstotliwości (13,56 MHz czyli 13,56 milionów cyklów na sekundę). Zabieg polega na unicestwieniu każdej cebulki włosa za pomocą impulsu elektrycznego zamienionego na wysoką temperaturę . Zapewnia krótki czas wykonania zabiegu oraz stałe usunięcie komórek odpowiedzialnych za wzrost włosa, poprzez wprowadzenie bardzo cienkiej igły do mieszka włosowego i zastosowaniu prądu, którego parametry są dobrane do rodzaju włosa i obszaru skóry. To jedyna uznana i skuteczna metoda epilacji, trwale usuwająca każdy rodzaj włosa niezależnie od jego koloru i od fototypu skóry. Zważywszy na identyczną budowę każdego włosa zabieg można przeprowadzać na dowolnej części ciała. Aparaty Apilus zapewniają skuteczne usuwanie włosów pozbawionych barwnika, zdeformowanych i wrastających

cena: 60 zł

Usuwanie włókniaków i zmian skórnych

Nowoczesna technologia Apilus oferuje szeroką gamę zabiegów i wykorzystuje określone opcje termolizy do usuwania zmian skórnych typu włókniaki, rubinki. Zabiegi są szybkie, skuteczne i komfortowe. Włókniak na skórze jest niezłośliwym nowotworem, który nie ma żadnego negatywnego na zdrowie. Metoda usuwania włókniaków polega na odcinaniu lub wypalaniu ich za pomocą prądu elektrycznego.

Włókniaki zwykle usuwane są jedynie ze względów estetycznych lub jeżeli pojawiają się w miejscu gdzie po prostu przeszkadzają.

cena 30 zł – jedna zmiana skórna

Elektroliza - zamykanie naczynek aparatem Apilus

Elektroliza to trwałe i bezpieczne usuwanie naczynek krwionośnych przy użyciu prądu stałego. Metoda polega na koagulacji tkanek za pomocą specjalnej elektrody, którą zamyka się naczynka. Elektroliza przeprowadzana jest aparatem Apilus, który wykorzystuje wybrane opcje termolizy do zamykania rozszerzonych naczyń krwionośnych oraz usuwania zmian skórnych typu włókniaki, rubinki, plamki Campbella i plamy przebarwieniowe.

W punktach przyłożenia elektrody dochodzi do mikrozapalenia i w ten sposób do zamknięcia światła naczynia. Jest to jedna z najskuteczniejszych metod usuwania naczynek na twarzy. Zabieg jest stosunkowo mało uciążliwy i nie ogranicza obowiązków zawodowych.

Zasady postępowania po usuwaniu zmian naczyniowych i barwnikowych:

Zabiegi należy powtarzać co 3-4 tygodnie.
Wydłużenie przerwy między zabiegami może spowodować słabszy efekt zabiegu.
Nie opalać się i bezwzględnie chronić skórę przed słońcem minimum przez jeden miesiąc po zabiegu.
Przez kilka dni po zabiegu; nie wycierać miejsc po zabiegu gąbką lub ręcznikiem, nie drażnić skóry w okolicy zabiegu.
Nie wolno stosować: - leków uczulających na słońce, dziurawca i nagietka, kosmetyków i leków złuszczających (1 miesiąc po zabiegu).
Nie stosować mydła, spirytusu, toników na bazie alkoholu
Kremów zawierających retinol, isotretinoinę, kwasy owocowe, witaminę C, itp. min 1 miesiąc przed zabiegiem;
Kosmetyków i leków złuszczających - min 1 tydzień przed zabiegiem;
Po zabiegu 2-3 razy dziennie stosować krem alantan, bephanten lub pakthenol (celem intensywnego natłuszczania skóry) każda skóra w sposób indywidualny reaguje na przeprowadzany zabieg.
Wypełniacze (można wykonać zabieg min. 2 tyg. od podania wypełniacza).

cena 60 zł