Dokładne oczyszczanie i usunięcie zrogowaciałego naskórka jest dobrodziejstwem dla każdej cery niezależnie od jej rodzaju: w wieku młodym, kiedy częstą przypadłością jest łojotok lub w miarę upływu lat, gdy cykl odnowy naskórka zostaje znacznie przedłużony powodując pogorszenie funkcjonowania i wyglądu skóry. Wskutek zalegania coraz grubszej warstwy martwych komórek, skóra nie może prawidłowo oddychać, staje się sucha i szara, tworzą się zaskórniki.

Oczyszczanie skóry jest zalecane gdy naskórek jest zanieczyszczony zaskórnikami, widoczne są rozszerzone pory, grudki i krostki. Na skutek wzmożonej pracy gruczołów łojowych niektóre partie mają tendencję do błyszczenia, tzw. strefa T, czyli czoło, nos i broda. Skóra jest niedotleniona i ma nieładny koloryt, a wszelkie zabiegi kosmetyczne i pielęgnacja domowa przynoszą mniejszy efekt od spodziewanego.

PEELING CIAŁA

NA PREPARATACH ORGANIQUE
Delikatnie oczyszcza i przygotowuje skórę do dalszych etapów pielęgnacji. Działa rewitalizująco, odświeża oraz rozjaśnia zmęczoną skórę. Dobrany indywidualnie do potrzeb skóry, do wyboru: peeling mleczny, żurawinowy, z masłem karite, kawowy, czekoladowy.

cena: 80 zł / czas: 45 min

OCZYSZCZANIE NA PLECACH

Oczyszczanie manualne skóry to jeden z najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych. Polega na ręcznym usunięciu wszelkiego rodzaju zaskórników i innych zanieczyszczeń gromadzących się pod powierzchnią skóry.
Zabieg oczyszczania rozpoczyna się od demakijażu pleców. Następnie na kilkanaście minut nakładany jest na skórę preparat o działaniu rozpulchniającym i kierowany strumień pary, która wzmacnia działanie preparatu oraz rozszerza pory. Tak przygotowaną skórę oczyszczamy z zaskórników.

cena: 160 zł / czas 120 min

OCZYSZCZANIE NA PLECACH + ZABIEG ODŻYWCZY

Zabieg ten można wykonać dla każdego rodzaju skóry. Ma za zadanie oczyścić z zaskórników, wygładzić i odświeżyć naskórek oraz przygotować skórę do intensywnych zabiegów.

Po oczyszczaniu wykonujemy darsonwalizację czyli dezynfekcję za pomocą ozonu, aplikujemy ampułkę łagodzącą oraz maskę algową lub kremową, dobraną odpowiednio do rodzaju cery. Na zakończenie nakładamy odpowiedni krem ochronny

Głęboko oczyszczający i odżywczy zabieg, usuwa obumarły naskórek, zmniejsza napięcie i usuwa toksyny .

cena: 220 zł / czas: 120 min

MIKRODERMABRAZJA ZABIEG Z KWASAMI 28% NA PLECY

Zabieg odnawiający skórę poprzez złuszczenie zrogowaciałego naskórka, działa antytrądzikowo odblokowując ujścia gruczołów łojowych i zwężając pory, kwasy rozjaśniają przebarwienia pigmentacyjne i wybielają skórę.

cena zabiegu z kwasem 28 % - 290 zł
czas: 90 min

MIKRODERMABRAZJA NA PLECY - ZABIEG ODŻYWCZY

Mikrodermabrazja jest to zabieg, który poprawia funkcjonowanie skóry i pomaga uporać się ze specyficznymi problemami skórnymi. Jest metodą mechanicznego złuszczania naskórka warstwa po warstwie za pomocą specjalnego urządzenia wyposażonego w głowice ścierające, pokryte kryształkami naturalnego diamentu lub korundu. Dzięki umiarkowanemu procesowi ścierania górnych warstw naskórka w jego warstwie podstawowej dochodzi do zintensyfikowanego tworzenia się nowych, pełnowartościowych komórek. Zabieg pozwala na głębokie, bezbolesne i kontrolowane złuszczanie zrogowaciałych komórek naskórka. Stymuluje produkcję kolagenu, przyspiesza fizjologiczny proces odnowy skóry.

Efekty:

poprawa jakości i elastyczności skóry\
likwidacja problemów skórnych (drobnych zanieczyszczeń - zaskórników i prosaków),
wygładzenie skóry,
usuwanie miejscowych przebarwień i plam starczych,
zmniejszenie łojotoku,
eliminacja nadmiernego rogowacenia,
regeneracja skóry,
leczenie zmian trądzikowych

cena: 270 zł / czas: 90 min

PEELING KAWITACYJNY NA PLECY

Zabieg polegający na oczyszczeniu skóry, usunięciu zanieczyszczeń oraz martwych komórek. To system głębokiej pielęgnacji skóry i jej regeneracji. Peeling kawitacyjny pozwala na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, pozbycie się zrogowaciałego naskórka, zaskórników, wągrów i bakterii.

cena : 80 zł / czas: 30 min