Cechą charakterystyczną skóry naczynkowej jest kruchość i wrażliwość, tak na kosmetyki jak i na czynniki atmosferyczne. Problemy z pękającymi naczyniami krwionośnymi pojawiają się u kobiet w różnym wieku, często występują u alergiczek. Pękanie naczynek może być też związane ze zmianami hormonalnymi lub nieprawidłowym funkcjonowaniem układu krążenia. Bardzo ważnym elementem pielęgnacji tego typu skóry jest dobór odpowiednich preparatów.

COLD MARINE PROGRAM

NA PREPARATACH THALGO
ZABIEG DLA SKÓR WRAŻLIWYCH Z ROZSZERZONYMI NACZYNKAMI

Skóra wrażliwa to skóra o nadmiernej reaktywności na bodźce zewnętrzne. Pieczenie, ogólne zaczerwienienie, swędzenie i podrażnienie - to zaledwie kilka z wielu oznak dyskomfortu odczuwanego przez osoby ze skórą wrażliwą. Firma Thalgo opracowała program pielęgnacji, który ma za zadanie ukoić skórę, złagodzić jej podrażnienia i uszczelnić rozszerzone naczynia krwionośne. Naturalne aktywne składniki, otrzymane dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii, redukują powierzchowną wrażliwość skóry i zmniejszają reakcje komórek skóry na agresywne czynniki.

cena 160 zł / czas: 90 min

THALGODERM ORGANIC MASK + RASBERRY EXTRACTS

NA PREPARATACH THALGO
NAWILŻAJĄCO-ODŻYWCZY ZABIEG DLA SKÓRY NACZYNKOWEJ I WRAŻLIWEJ

Nawilżająco – odżywczy zabieg dla skóry wrażliwej, delikatnej, suchej, naczyniowej, skłonnej do podrażnień. Skóra wrażliwa jest skłonna do wysuszania, złuszczania, zaczerwienienia, małych pęknięć lub zmian zapalnych. Zabieg z użyciem maski z alginatu i malinowej ampułki przynosi dużą ulgę skórze, łagodzi zaczerwienienia, doskonale nawilża, zabezpiecza, odżywia, wygładza, wzmacnia ścianki naczyń włosowatych.

cena : 180 zł / czas: 90 min

ZABIEG BIOLOGICZNY DLA CERY DELIKATNEJ I WRAŻLIWEJ

NA PREPARATACH BIOLOGIQUE RECHERCHE
ZABIEG NAWILŻAJĄCY, DOTLENIAJĄCY I UELASTYCZNIAJĄCY NA "WIELKIE WYJŚCIA"

Zabieg nawilżający , dotleniający , ujędrniający i odbudowujący strukturę cienkiej i wrażliwej skóry. Ma na celu usunięcie złogów i toksyn, poprawę matabolizmu komórkowego ,obkurczenie naczyń, nawilżenie i uspokojenie skóry. Delikatnie złuszcza naskórek, napina i wygładza powierzchnię skóry, pozostawiając ja rozjaśnioną i dobrze nawilżoną.


cena 200 zł / czas: 90 min

MIKRODERMABRAZJA Z COLLAGENEM+MASKA GIPSOWA

NA PREPARATACH BIOLOGIQUE RECHERCHE
ZABIEG OCZYSZCZAJĄCO - ODŻYWCZY
Już po pierwszym zabiegu skóra jest jaśniejsza , gładsza i miększa w dotyku. Koloryt jest znacznie wyrównany . Zmniejsza się ilość widocznych zaskórników i wielkość porów. Dodatkowo maska gipsowa wygładza zmarszczki oraz opóźnia proces powstawania nowych, modeluje owal twarzy, napina skórę i uszczelnia naczynia krwionośne. Stymuluje wytwarzanie kolagenu i elastyny.

cena 270 zł / czas: 90 min

SONOFOREZA Z SERUM AKTYWNYM DLA CERY NACZYNKOWEJ

Sonoforeza to przede wszystkim relaksujący masaż oraz niezwykle wydajny sposób wtłaczania w głąb skóry substancji odżywczych oraz aktywnych. Podczas zabiegu wytwarzane jest ciepło wewnątrz skóry, które penetruje tkanki. Sonoforeza również odpręża skórę i mięśnie poprzez głęboki mikromasaż, który poprawia przepływ krwi i limfy. W rezultacie poprawiony jest metabolizm komórek oraz ich regeneracja. Emitowane podczas zabiegu ultradźwięki przyczyniają się do ułatwienia penetracji serum leczniczego, które uszczelniając naczynia krwionośne.

cena 70 zł / czas: 30 min

 

PEELING MIGDAŁOWY

Patrz na Skórę Suchą

 

 

ILLUMINATING RADIANCE FACIAL TREATMENT

Na preparatach (THALGO)

Ekspresowy zabieg upiększający dla każdego typu skóry. Zabieg ma za zadanie nawilżyć, odżywić, wygładzić i odświeżyć naskórek, usunąć oznaki zmęczenia oraz przywrócić skórze zdrowy i promienny wygląd. Wskazania: skóra wymagająca oczyszczenia i odświeżenia. Cel: rozświetlenie, odświeżenie i wygładzenie naskórka, poprawa napięcia i nawilżenia skóry, usunięcie oznak zmęczenia.

cena: 120 zł
czas: 60 min