Skóra powiek jest najdelikatniejsza i najcieńsza na całej twarzy. Jej grubość wynosi około 0,5 mm, podczas gdy w innych miejscach jest kilkakrotnie grubsza. Zawiera niewiele włókien kolagenowych i elastynowych, przez co jest mało odporna na rozciąganie się i kurczenie. Łatwo się przesusza, ulega podrażnieniom. To właśnie tu powstają pierwsze zmarszczki - wszystko zapisuje się w tych tak żywych częściach twarzy: śmiech, płacz, ale też stres, zmęczenie, wpływy środowiska, złe nawyki życiowe. Skóra wokół oczu i ust jest szczególnie delikatna i podatna na starzenie się z racji swej budowy i stałej ekspozycji na zewnętrzne wpływy środowiska. Wymaga zabiegów, które odpowiadają jej potrzebom. Wiemy doskonale, że jedną z podstaw dobrego wyglądu jest jasne, błyszczące spojrzenie. To jest gwarancja młodzieńczego wyglądu.

PŁAT KOLAGENOWY POD OCZY I NA POWIEKI

NA PREPARATACH CLARENA
Wyjątkowe połączenie składników odżywczych pozwala na osiągnięcie doskonałych i natychmiastowych efektów wygładzających delikatną skórę oczu. Płatki cudownie chłodzą i komfortowo przylegają, dostarczając nieprzerwanie płynnych i skoncentrowanych składników odżywczych i nawilżających skórę. Koją zmęczone oczy i zapewniają im odświeżenie. Zmęczona skóra jest zrewitalizowana i nawilżona. Obrzęki i opuchnięcia znikają. Cienie i worki pod oczami wyraźnie zmniejszają się.

cena zabiegu z płatem kolagenowym pod oczy – 30 zł
cena zabiegu z płatem kolagenowym pod oczy i na powieki – 40 zł
czas: 30 min

AQUARELLE

NA PREPARATACH THALGO
ZABIEG INTENSYWNIE NAWILŻAJĄCY DLA SKÓRY SZAREJ, ZMĘCZONEJ, Z PROBLEMEM WORKÓW WODNYCH POD OCZAMI

Zabieg intensywnie nawilżający dla skór szarych, zmęczonych. Odpowiedni na problem worków wodnych pod oczami. Skóra niedożywiona, ze słabym poziomem nawilżenia objawia się złą kondycją, wygląda na zmęczoną i często dochodzi w niej do niepożądanych objawów. Między innymi może to być opuchnięcie powiek dolnych, objawiających się woreczkami pod oczami. Przyczyną tego stanu rzeczy często jest zaburzenie krążenia limfatycznego na skórze.
Wskazania: zabieg przeznaczony jest do pielęgnacji skóry wokół oczu wymagającej odżywienia, nawilżenia i poprawienia mikrocyrkulacji w naczyniach krwionośnych i limfatycznych.

cena: 150 zł / czas: 60 min

SONOFOREZA Z KWASEM HYALURONOWYM

ZABIEG ODŻYWCZY, ODMŁADZAJĄCY, REWITALIZUJĄCY.
Sonoforeza jest to metoda, która wykorzystuje wibracje ultradźwiękowe do działania na głębsze warstwy skóry poprzez stymulujący mikromasaż.. Emitowane podczas zabiegu ultradźwięki przyczyniają się do ułatwienia penetracji substancjom leczniczym. Jest zabiegiem pozwalającym na skuteczną korekcję cieni, dołów pod oczami i "doliny łez" jest wtłaczanie kwasu hialuronowego o odpowiedniej gęstości w okolicę podoczodołową. Stosowanie sonoforezy z kwasem hialuronowym ma dobroczynny wpływ na skórę, zwalczając efekty przedwczesnego starzenia. W rezultacie otrzymamy poprawiony metabolizm komórek oraz ich regenerację.

cena: 70 zł / czas: 30 min

PURE COLLAGEN VELVET EYE PADS

NA PREPARATACH THALGO
GŁĘBOKIE NAWILŻENIE I ZŁAGODZENIE ZMARSZCZEK POD OCZAMI.

Intensywny zabieg nawilżający i przeciwzmarszczkowy z użyciem płata kolagenu zwierzęcego na kontury oczu. Można je zastosować samodzielnie w przypadku, gdy intensywnego nawilżenia i zniwelowania zmarszczek wymaga jedynie ta partia skóry, lub zaproponować go osobom przed ważnym wyjściem dla uzyskania natychmiastowego efektu.
Zabieg ma na celu stworzyć barierę ochronną przed odparowaniem wody z zewnętrznych warstw naskórka, zmniejsza zaciemnienia pod oczami. Napina i uelastycznia skórę wokół oczu .
Wskazania: zabieg przeznaczony jest do pielęgnacji skóry wokół oczu potrzebującej głębokiego nawilżenia oraz spłycenia drobnych zmarszczek.

cena 120 zł / czas: 60 min